ŻYCZENIA NA NOWY ROK 2014

DZIAŁ WIDOCZNY DLA WSZYSTKICH / POZOSTAŁE DZIAŁY TYLKO DLA CZŁONKÓW KLANU

ŻYCZENIA NA NOWY ROK 2014

Postprzez zimek98 » Pt gru 20, 2013 22:48

Witam wszystkich

Być może ostatni raz mówię do wszystkich. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że jest to dla was fajny rodzinnie spędzony czas. Inni być może nie obchodzą Tych świąt, ale mam nadzieję, że jeśli nie są to dla nich jakieś szczególne dni to chociaż, nie są w tym czasie sami, a wśród najbliższych sobie osób.
Ja ze swojej strony prywatnej, chciałbym wam życzyć spokojnych, radosnych i zdrowych świąt. Należnego każdemu z was odpoczynku. Cieszcie, się tym co macie, rodziną, najbliższymi, bo pewnie wielu z was zaniedbało rodzinę przez WOT. "Darujcie" sobie tą grę na święta. Spędźcie ten czas z dala od komputera. Cieszcie się prezentami, wspólnym obżarstwem, pierogami, uszkami, barszczem. Pośpiewajcie kolędy. Cieszcie się tym czasem wspólnie spędzonym. I tego wam życzę z całego serca.
A co w nowym roku ? Poprzedni rok, jeśli chodzi o nasz klan to wiele się działo - pozytywnego i czasami trochę mniej. Z założeń które przyjęliśmy wypełniliśmy wszystko nawet z nawiązką. I za to wszystkim bardzo dziękuję i gratuluje myślę sporego sukcesu jakim było posiadanie prowincji, a nawet dwóch i to w naszym ojczystym kraju. Ogromny nasz sukces. Tego się nie spodziewałem. Ale taki prezent na 6 grudnia - wielu by chciało. Gratuluję całemu Klanowi Blood Ravens i dziękuję za poświęcenie waszego czasu i umiejętności. W zeszłym roku przyjęliśmy kilku nowych klanowiczów, jedni słabo wartościowi, bo są, ale ich nie ma, ale są i perełki. Ale wszystkim jednakowo dziękuję. Bo każdy na swój sposób ma jakiś wkład w nasz rozwój.
A na nowy 2014 rok życzę wszystkim spełnienia marzeń, nie wszystkich, bo później braknie celu do którego byśmy podążali. Zdrowia, aby ten nowy rok nie był gorszy a tylko lepszy pod każdym względem i w życiu prywatnym i w pracy, a ci którzy tej pracy nie mają by udało im się ją znaleźć i to nie taką za najniższą krajową, ale tak, żeby można było godnie żyć w tym kraju.
U mnie w pracy jak co roku przychodzi dyrekcja to mówi spokojnie możecie spędzić te święta nikogo narazie nie zwalniamy i nie mamy narazie w planie restrukturyzacji.
Ja wam tego niestety nie mogę powiedzieć. Prawdopodobnie większość z was odejdzie z tego klanu, a ci którzy będą chcieli pójdą do nowego. Czy będzie lepiej ? Chciałbym żeby tak było. Ale gwarancji wam nie dam, to nie pralka. Zrobię wszystko co będzie w mojej mocy, abyście nie mieli gorszych warunków do zabawy. A co dalej ? Czas pokaże.
Więc najważniejsze moje życzenia, bo chyba ostatnie. Zdrowia wam tylko życzyć, bo jak się ma zdrowie to można góry przenosić i tego wam życzę w życiu osobistym, w pracy, w nowym klanie. Powodzenia !!!!

Zimek98
Dowódca Blood Ravens
zimek98

Postprzez » Pt gru 20, 2013 22:48

Re: ŻYCZENIA NA NOWY ROK 2014

Postprzez krybcia » So gru 21, 2013 07:48

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
Życzy Krzysiek zastępca dowódcy BR-V
krybcia

Postprzez livetookill » Pn gru 23, 2013 08:51

Jako dowódca polowy chciałbym wam życzyć zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku by był jeszcze lepszy niż ten poprzedni ;)
livetookill

Postprzez Kalisander » Pn gru 23, 2013 10:48

... co to znaczy chyba ostatnie ?
Kalisander

Postprzez DrozDa » Wt gru 24, 2013 16:57

Obrazek
DrozDa

Postprzez marczes1248 » Wt gru 24, 2013 23:47

Zdrowych i wesołych świąt i najlepszego w NOWYM ROKU .Najważniejsze to zdrowie a reszta sama przyjdzie i powodzenia na wocie!!!
marczes1248

Postprzez » Wt gru 24, 2013 23:47

Powrót do REKRTUTACJA